Zobrazit nehty

Ve své době na tipy, tam je zvláštní móda. Mnoho žen, které příroda není připisuje pevné a dlouhé nehty, mohli splnit svůj sen o krásné ruce, které jsou totiž vizitkou každé ženy. Od výběru barvy, délky a vzory můžete dostat závrať. Ale, to už je umělé, to znamená, že v tomto případě je lepší a estetické?

Tipy – jak se to dělá?
To obložení, vyrobené z umělého materiálu, které se tvarem a strukturou napodobují nehty. Tipy jsou velmi často používanou metodou prodlužování nehtů a jsou cirkulační termín budování a design nehtů.
Během procesu, kterým před simulací zjištěno zůstávají na délku a tvar типсов, díky čemuž je možné optimální nanesení materiálu utwardzającego, kterou je gel nebo akryl. Tipy dávají nehty elegantní a dobře udržovaný vzhled, opravuje poruchy formy a výrobu jeho přírodní protějšek.

Nehty jako gel a akryl, musí pravidelně doplňovat každé 3-4 týdny, což je způsobeno konstantní náklady. Tipy z plastu jsou zničeny rychleji, ale jejich neutrální mnohem jednodušší. Při отклеивании používá aceton. Odstranění gel inkoustu nebo akrylové пролонгаций je složitější a vyžaduje zásah kosmetické.

Příběh tipů
Historie dokazuje, že velmi často otevření, jsou věcí čisté náhody. Totéž bylo s tipsami. V roce 1954, rodák z Philadelphie, vědec a zubař Fred Слэк, že vykonává své každodenní povinnosti, поранил si prst, poškozuje také nehty. Protože prasklé nehty brání mu v práci, geniální lékař, vystřihnout kus látky a strčil ho špičkou. Tímto způsobem vznikla první forma, díky níž bylo možné prodlužovat nehty. V následujících letech Fred Слэк ve volném čase experimentoval s vytvořenými vámi forma, se snaží posílit a отвердить ji. Po asi třech letech viník umělých nehtů spolu s bratrem nechal patentovat nápad a začali prodávat sadu obsahující акриловую hmoty a tvary, díky kterým se nehty můžete tvořit. Svou firmu nazvali "Patti Nails". A kdo by si myslel, že právě muž je iniciátorem типсов?

Druhy типсов:

  • tipy skleněné, krystalické, clear – to nehty, docela průhledné, často s утопленными dekorací,
  • tipy s frenchem kopcovitém terénu – s ponořené trvale bílé, frenchowa konci,
  • tipy vodní – nehty transparentní, maloval ve zvolené barvě,
  • tipy, postavený metodou Combo – akrylátová špička je potažena gelem,
  • tipsy a la styl amber – extravagantní, originální, bohatě zdobené,
  • tipy natural – mléčně růžové, napodobující přírodní nehty,
  • nehty, zdobené neustále s утопленными ozdobami (flitry, vývar, hologramy, крушона pohovka, krajky, síťoviny, a tak dále).

Módní dlouhé drápy?
Šílenství na tipy už určitě uplynulo. Samozřejmě, že v každém městě je velký výběr kosmetických salonů, v nichž máme širokou škálu služeb souvisejících s umělými nehty. Ženy jistě, jsou rozděleny na ty, které jsou fanoušky типсов; největší plus – vždy "ze strany" nehty, a ty, které nechtějí umělé její drápy.

Móda na nepřirozeně dlouhé nehty, nejčastěji se změnil na french manikúra s lesklým pomocí kontinuální, spíše odešel již v minulosti. Takové nehty se spíše podobají drápy, než estetické, dobře udržované ruce. Umění je mít něco umělého, že iluze napodobuje přirozené. Dobře provedeno tipy-to je takové, které byste neměli říkat, že ....

Susan Hill

Nejnovější články: