Zachovat duševní

Nebo stáří se musí spojovat s bolestí, wyizolowaniem společnosti? Vůbec ne. Psychologové tvrdí, že stáří-to jsou ty různé fázi života. Jak si udržet svou paměť?

Pozdní zralost může být velmi rožni: od života v samotě, skrze různé rozsah postižení po celou aktivitu, tvořivost, vytváření nových plánů do budoucna. Na počtu ujetých kilometrů, stáří a vliv předchozí fáze života: dětství, dospělost rané, střední a pozdní. Pokud se celý předchozí život, plný byl v kontaktu s lidmi, přátelské nebo rodinné jistě, ve stáří velká část tohoto života zůstane.

Stáří je pro každého člověka začíná v jiném bodě a závisí na subjektivním hodnocení. Existují lidé, kteří se více než polovinu života, zdůrazňují které jsou staré, nebo cítí, a také takové, které tvrdí, že není zestárnout, že definuje stáří jako stav duše. Lidé, сохранившие vysokou aktivitu častěji domnívají, že zůstávají v období pozdní dospělosti, než stáří.

Běh času ponechává změny ve fyziologii mozku, ne však u všech stejné. Tkáň nervová stárne jako každá jiná, ale tyto procesy lze výrazně zpomalit. Na stav mozku pracuje celý život. Duševní práce a neustálý vývoj, hledání nových cílů slouží dlouhé mládí mysli. Nesmyslné wegetowanie před televizí, niewychodzenie z domova, ale také nedostatek kontaktu s novými lidmi, je to špatný nápad na jasnou a nezávislé stáří, ale spíše způsob pro snížení životě svých neuronů.

V závislosti na vaší fyzické kondice a přání si můžete dopřát velmi různé třídy. Určitě se bude hodit učit se cizí jazyk, dělat oblíbený blog na internetu, a může být, učit práci s počítačem. Surfování na internetu je výborným tréninkem pro šedé hmoty, protože to vyžaduje разнонаправленного myšlení, koncentraci pozornosti a čtení s porozuměním. Věda jako forma cvičení pro mozek, je vzrušující a úžasné zagospodaruje přebytek času, ve kterém neurony nudit a lámou se na svůj osud.

Va Sajdak

Nejnovější články: