Vědomé pocity

S věkem velmi mění postoj k sexu a teče z něj pocity. V druhé polovině života, obě pohlaví se zaměřují na jiný druh pocitu, než ve věku mladé. Důležité je, zdá se, několik aspektů.

Soustřeďte se na své potřeby

  • Za prvé, s věkem se učíme více otevřené vyjádření svých očekávání,
    fantazie ve vztahu ke stejným sex, jak a osoby partnera. Pocity tak, že интенсифицирует rozhovor na toto téma, otevřenost a touha po vzájemné realizaci svých vizí. Vždy je třeba ocenit odvahu mluvit, neboť by to mohlo zcela změnit tvář původního způsob, jak na lásku, který byl vám znám.
  • Za druhé, ve věku, ve kterém vášeň nabývá menšího významu, do popředíjsou předkládány jiné hodnoty, обогащено vitaminem e a vzrušení sexuální. Oba, tak Vy, jako Váš partner, budete potřebovat větší důvěru (co ještě můžete pro sebe atraktivní, že se budete dožadovat), intimity a především citlivosti, které s věkem klademe stále větší význam a bez níž se mluvit o uspokojivém sexu není možné.

Většina lidí si v první polovině života, má vysoké libido (pokud se nemění jeho sociální normy),nicméně to neznamená, že stejnou úroveň sexuálního vzrušení budeme mít ve druhé polovině života. Stejně jako, jak se lidé s původně velkým libido může být snížení úrovně vzrušení, tak lidé kdysi konzervativní a bojácný, mohou v dospělosti více otevřeně bojovat za uspokojování svých potřeb, v souvislosti s tímto aspektem života.

Intenzita pocitů lze vždy zvýšit si odpovídajícím prostředím a atmosférou. Je možné se dostat různými způsoby. Jedním z nich je návrat do dob, ve vašem vztahu, když vášeň hrála první housle (když se potkali). Vzpomeňte si na ty okamžiky, pocity, emoce, místa, rozhovory. Dovolte, aby предьявил vám opět pocit z těch okamžiků. Přečtěte si o tom v článku Соблазни to ještě jednou.

Můžete také stimulovat vaše smysly. Postarejte se o tom, takže něco pro oči (sexy oblečení, krásné prostředí, pestré pokrmy, atd.), ucho (hudba, která se vám líbí, která vám připomene, zvětšené romantikou body), nos (vůně parfémů, vůně, které v nejlepším případě s něčím příjemným). Pocity ve tmě velmi splňují naše sexuální pocity.

Stimulují libido také tehdy, když je v přítomnosti partnera, jsme проживем emoce vysoké intenzity, jako je například strach. Vzniká psychologický fenomén pod názvem " chyba při ověření zdroje, skládající se v tom, že stimulace jsme приписываем partnera, a ne, například, oglądanemu přesně horrorowi, nebo tunelowi hrůzy v zábavním parku.

Na závěr je důležité inspirace, zkuste, experimentovat, objevovat sebe znovu a znovu - vše, co vás vzdaluje každý den, od nudy a rutiny.

Jeanne Rv

Nejnovější články: