Urynoterapia

Urynoterapia je jedním z nejstarších a současně jednou z nejvíce kontroverzních metod přírodní medicíny. Podle její základní předpoklady moč považována za lék. tato Metoda je již mnoho let má své věrné příznivce, tak i vroucí soupeře.

V čem je urynoterapia?

Urynoterapia-to není nic jako přírodní léčebná metoda, spočívající buď v pití moči, nebo смазывании močí kůže. Zajímavé je, že moč by měla pocházet od člověka, který se chystá ji použít – můžete pít a šmouha močí, získaných i od cizího člověka.

Výhody moči

Zastánci tohoto přirozeného metody zdůrazňují, že lidská moč obsahuje velmi mnoho látek, které příznivě ovlivňují organismus. Nejdůležitější z těchto látek je močovina, která má silné antibakteriální a противоопухолевое. V moči je také malé množství toxických látek, které pravděpodobně působí jako homeopatický prostředek. Nově zavedené do těla nejen škodit, ale pomáhají – díky nim vytváří protilátky, které zvyšují imunitu. Tato metoda také umožňuje eliminovat stavy a zánětlivá ložiska a také na regeneraci buněk v těle.

Podle odborníků, půl šálku ranní moči выпитое v den-to je maximální dávka, která může být přijata v průběhu jednoho dne.

Příspěvek urynowy

Podle stoupenců urynoterapii nejlepší účinek má tzv. post urynowy. Tento příspěvek je zdržet se jídla a pití v této době pouze vody a moči. To by mělo trvat od několika dnů do několika týdnů pod dohledem zkušeného urynoterapeuty (nikdy ne trávit tento příspěvek se sám!). Za 3-4 týdny před zahájením půstu, je třeba změnit stravovací návyky – vzdát se pití bílého chleba, sladkosti a masa (díky tomu moč ztrácí svou charakteristickou vůni a chuť).

Sabina Sosnowska

Urynoterapia je jedním z nejstarších a současně jednou z nejvíce kontroverzních metod přírodní medicíny. Podle její základní předpoklady moč považována za lék. tato Metoda je již mnoho let má své věrné příznivce, tak i vroucí soupeře.

Pravidla půstu urynowego

  • Každý den byste měli pít, je vykázán v těle v tento den moči.
  • Kromě toho, měli byste vypít 1-2 litry vody denně.
  • Nelze brát žádné léky, je třeba dát před půstu – po předchozí povinnou konzultaci s lékařem.
  • Někdy se objeví krize (bolest v krku, kašel, rýma, horečka), který však prochází několik dní.

Nebo urynoterapia vlastně funguje – není 100% jistota. Ale pokud se někdo rozhodne na takovou formu léčby, je třeba se určitě poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Každý je jiný – má jiné potřeby, nepohodlí, a tak dále a to je důvod, proč konzultace lékaře je nezbytná.

Sabina Sosnowska

Nejnovější články: