Цитологическое studie

Cytologie-to je jedna z nejdůležitějších studií, které by měla provádět každá žena. Je základním výzkumem v prevenci rakoviny děložního čípku.

Co je цитологическое studie?

Cytologie je sledování buněk pod mikroskopem a najít všechny nevhodné výstavby v oblasti, z níž byly naložené. Tyto změněné buňky mohou být signálem různých poruchách, například, катящийся zánětu nebo rozvíjející se rakoviny děložního čípku. Takže můžete začít vhodnou léčbu.

Příprava na test, pap

Pro sklad nátěru není třeba speciálně připravovat, ale stojí za to si uvědomit, o základních věcech, které mají vliv na správný výsledek výzkumu.

  • Je třeba se vyvarovat všech prostředků, anální, vaginální, které by mohly mít vliv na složení telefon kousíček.
  • V průběhu 2 dní před studii není třeba aplikovat žádné léky vaginální nebo ne opláchněte pochvy.
  • S nutností počkat minimálně dva dny po menstruaci a dní po pohlavním styku

Průběh výzkumu nátěru

Susan Hill

Cytologie-to je jedna z nejdůležitějších studií, které by měla provádět každá žena. Je základním výzkumem v prevenci rakoviny děložního čípku.

Studie je jednoduché, bezpečné a bezbolestné. Musí být spojeno s gynekologické výzkumu. Lékař provádí posouzení na přítomnost zánětlivého procesu a jiných poruch na silnicích traktu, a pak pomocí speciální kartáč sbírá buňky sliznice. Pak se skvrna dostane do studia, kde je vidět pod mikroskopem. Samozřejmě, při detekci abnormální buňky je nutná konzultace pacientky s lékařem.

Stáhnout pap test trvá několik minut a zachrání život!

V současné době pro ženy ve věku 25-59 let realizován preventivní program, v jehož rámci existuje možnost bezplatného vyšetření.

Drahé Dámy, neváhejte s обследованием, udělejte si čas pro sebe a své zdraví, řiďte se pravidelně cytologię!

Susan Hill

Nejnovější články: