Trendy 2016

Поникшие ramena

zdroj Fashion PR, Medicína

Předmět padající z ramen zawojował letos v létě.Šaty nebo topy s holými rameny-je to velmi sexy trend, který stojí za to zavést v jejich vlastní styl.

Koszulowe šaty

zdroj Fashion PR, Only

Šaty se podobá košili a je vhodný pro stohování volného stylu. Vázání v pase zvýrazňuje postavu, ale také owersizowy písmo bude kompatibilní s dominantní trendy.

 

Kompletní výřezy

zdroj Fashion PR, Kateřina

90-tých letech.vrátili se s plnou silou, a spolu s nimi svázané na krku. Na holém trochu tělo, stimuluje představivost. V tomto roce párování nosíme na bluzkach,šaty nebo módní body.

Mřížka

Košile nebo šaty v kleci, opět закрались do módy. Nejcharakterističtější je mřížka v bílo-černé barvě, takže oblečení je takový vzor stojí za to mít ve svém šatníku.

Řez ramena

 

zdroj Fashion PR, Sylvia Maidan

Řez ramena-je to odvážné, ale zároveň jemné, podtrhuje ženskost. Trochu otevřené tělo vypadá velmi sexy na halenku nebo správné šaty.

Kovové boty

zdroj Fashion PR, Primamoda

V tomto roce błyszczymy. Trendy 2016-je, především, blesk na našich botách. Kovové boty-to je skutečný hit, jak pro mladé, tak zralé ženy.

 

Bambule

zdroj Fashion PR, Bonprix

Bambule v pytlích, bluzkach nebo bundy, zůstávají v módě. V letošním roce trendy zdůrazňují styl бохо, ve kterém by se perfektně najdou.

 

Zrcadlové sluneční brýle

zdroj Fashion PR, Комоно

Zrcadlové sluneční brýle-to je velmi módní doplněk pro mnoho stohování. Velké sklo a módní brýle, určitě nezůstane bez povšimnutí.

 

Kabelka typu taška

zdroj Fashion PR, Milate

Potahy typ sáčku, je velmi praktický a módní doplněk. Je možné ubytovat se v nich všechny potřebné drobnosti. Taška nada charakteru volné stylizacjom městské.

Nejnovější články: