Tíživý vaří

Фурункул (jako nosiče) - je onemocnění kůže, na které je nejvíce náchylné ženy po 40. roku života. Reproduktory v jeho případě zánětů a infekcí pyogenic, mohou vést ke zvýšenému riziku vzniku rakoviny kůže. Jako obvykle se vyskytující se obvykle u dospělých žen vaří se ocitnou neškodné, za předpokladu, že není správně léčena, při zachování vysoké osobní hygienu.

Co je фурункул?

Je to boule, který je doprovázen, jako pravidlo, гнойное zánět. Ropy více či méně hustá hromadí pod kůží ve formě hrboly. Nádor obvykle nepřesahuje 3 cm a tam jeden po druhém v oblasti obličeje, krku, hrudníku, boky, stehna a pośladów. Nejvíce jsou bolestivé vředy vznikají v místech, kde existuje alespoň podkožní tkáně, například, na ušního dřezu. Dopřejte фурункул praskne nebo se rozšiřuje ještě na tkáně. Tímto způsobem se vytváří фурункул миелома – карбункулом, často se vyskytuje u lidí s diabetem typu II.

Příčiny vzniku

Až do konce není známo, co je příčinou czyraka. To říká o gronkowcu a paciorkowcu – velmi běžné v mnoha nemocech, a je docela možné, že v mnoha případech přikládáme k jejich vytvoření czyraka. Za první příčinu, nicméně, je považován za toksemię, to je špatné jídlo příznivé vznik různých zánětlivých procesů a akumulace v těle bakterií a parazitů. Stavem spojeným s toksemią je oslabení organismu. To je důvod, proč чирей nejčastěji se vyskytuje u lidí s nadváhou, kteří jsou starší, s diabetes mellitus nebo s nejvyšším rizikem vzniku nádorových onemocnění. Můžete domniemać, že фурункул může představovat jak by to varování, že je něco s naším způsobem života, není tomu tak.

Jak léčit vředy?

Léčba czyraka nejčastěji omezen na krátké postupy řez uzel a způsobuje tím stoupá na olej v něm vězeň, a pak chránit jej před možností nákazy nebo bakteriím přes kůži dovnitř organismu. Dostatečnou ochranu kůže, chrání před aureus, který se nachází na kůži každého člověka, ale při požití, například, přes rány do krevního řečiště, je schopen do 48 hodin zničit celý orgán , jako je například mozek nebo srdce, což prakticky znamená smrt. Bylo prokázáno, že vegetariáni a witarianie mnohem méně náchylný k tak ničivé dopady aureus z důvodu na zdravou stravu, která způsobuje vysoké odolnosti organismu. Zpustoší aureus u nich замедлены, že dává možnost lékařům zachránit život pacienta.

Někdy se při odstraňování czyraka se uplatňují antibiotika, ale když se léčba antibiotiky se objevuje po řezu лимфоузлов, léčba se stává diskutabilní. Je známo, že antibiotika oslabují přirozenou imunitu osoby, a v případě nebezpečné nákazy po řezu лимфоузлов, člověk léčit se antibiotiky má menší šanci na přežití. Dobrou alternativou je použití přírodních antibiotik, jako je, například, známý pod názvem "ruský penicilin" česneku. Dalšími silně látky, protizánětlivé prostředky jsou, například, některé koření, jako je kurkumin (s přidáním pepře stává lépe stravitelné). Pozitivně v případě zánětlivých procesů, ale také funguje zelený čaj (3 šálky denně, mají blízký akce, chemoterapie, používané v раках, a zároveň není poškozují zdravé buňky).

Po konzultaci s lékařem (dobrý by to bylo naturoterapeuta nebo odborníkem na výživu), stojí za to zamyslet se nad náhradou antibiotické léčby a správné stravy, s vysokým obsahem potravin, které jsou bohaté na antioxidanty (syrová zelenina a ovoce).

ALNG

Nejnovější články: