Třešně

"V červnu hruška květ línají, třešně rozsvítí" – bohužel, ne na dlouho. Ovoce můžeme těšit až do poloviny července, pak zůstávají léky, které se podobají chuť léta.

Chutné a zdravé třešně

Třešně, oni jsou populární, také je možné se setkat od Malé Asie přes Norska. Stromcherry je velmi efektivní, z jednoho lze získat až 300 kg ovoce.

  • Kromě výkonu třešně jsou zdravé, mají mnoho živin a pozitivněovlivňují náš vzhled a zdraví:.
  • Systematické jejich jídlo dělá, že kůže se stává více подтянутой a elastické
  • Jíst více vápníku, železa a jódu , než třešně
  • Oplývají také vitamíny skupiny B, vitamin a a B, také flavonoidy
  • V tomto malém плоде, dřímá obrovská síla, zabraňuje volnému..., čímž zpomalují procesy stárnutí pokožky
  • Čistí tělo od toxinů a škodlivých produktů metabolismu

Jste dnę dnu? Jíst třešně!

Lidé, kteří trpí dnę dnu a Ty, kteří ji chtějí chránit, by měli jíst třešně, protože snižují množství kyseliny močové v krvi. Třešně a višně mají alkalické reakce, díky tomu, vedou tělo do rovnováhy kyselina-bazické rovnováhy.
Plody mají pozitivní vliv na ledviny a kardiovaskulární systém, v rámci tohoto v nich potasowi se odstraní přebytek soli z těla.

Jako všechno, třešně taky mají své negativní stránky, a to je důvod, není třebazapít je vodou – to může vést k průjmu. Je třeba mít na paměti, že nemáme jíst přímo před jídlem, zvláště když máme v plánech jídlo masitých pokrmů, protože třešní je obtížné trávení. Směle můžete jíst je mezi jídly nebo jako občerstvení – jsou nasycené, a při tomto nietuczące. Vláknina třešní docela dlouho залеживаются v žaludku, je to také lidé s vředové choroby v anamnéze nebo citlivé drátem traktu, bude bezpečnější tím, že jí lehce podgotowane ovoce. Sami třešně si zachovávají mnoho živin, a nemocný žaludek bude zkrácený a vyrovnat se s jejich strawieniem.

Třešně v kuchyni

Třešně můžete mít různou formu, nejčastěji se konzumuje za syrova, ale také představují vynikající zdroj, na kompoty, džemy, želé, nebo navíc k десертам. Ovoce je třeba jíst ještě z jednoho důvodu, že mají nízký glykemický index (22 IG), takže jsou bezpečné pro lidi s diabetem.

Канка

Nejnovější články: