Svědění

Pásový opar-to je jeden z nejčastěji se vyskytujících kožních onemocnění. Když se objeví v tříslech, může být velmi nepříjemný proces. Stojí za to vědět, jaké jsou příznaky tohoto onemocnění a jak se před ní chránit?

Стеснительна houba

I když je nemoc stejná, jako každá jiná, a může se to stát komukoliv, na slovo "opar" většina lidí reaguje rozpaků a studu. Nejhorší, co můžete udělat v případě výskytu příznaků onemocnění, léčbu na vlastní pěst. Někteří se obávají, že houba-to se rovná s nedostatkem hygieny. Mezitím, je možné se jím nakazit v jakémkoli veřejném místě – v bazénu, v tělocvičně, v sauně, a to i v soláriu.

Chování opatření a vysoká hygiena vám pomůže vyhnout se problémům, ale nikdy nemůže být plně důvěru v to, že houby se objeví na naší kůži. Onemocnění se může také nakazit od jiného člověka. Stojí za to postarat se o sebe, být opatrní na veřejných místech (použít ručník v sauně, na sobě pantofle do bazénu a osprchovat před vstupem do vody), a nepoužívejte společné ručníky.

Odkud je pásový opar a svědění?

Svědění rád vysoké teploty, vlhkost, pot, nieprzewiewną, montáž kalhotky. Krásně se vyvíjí v kožních záhybech, zejména pokud v tříslech objeví odřeniny a drobné pohmožděniny. Postihuje častěji muže než ženy, ale ve skutečnosti každý ji pod hrozbou, dokonce i děti. Od plísní v tříslech nejčastěji způsobují dva druhy plísní: Epidermophyton floccosum a Trichophyton rubrum. Infekce může dojít také v důsledku migrace porážky z jiných míst (například nohou), při kontaktu s hadříkem, houbičkou nebo rukou.

M Витчак

Pásový opar-to je jeden z nejčastěji se vyskytujících kožních onemocnění. Když se objeví v tříslech, může být velmi nepříjemný proces. Stojí za to vědět, jaké jsou příznaky tohoto onemocnění a jak se před ní chránit?

Typické příznaky kožního onemocnění

Svědí, jako obvykle, začíná s svědění a zarudnutí okolí třísla. Pak se objevují zánětlivé změny a dochází k zarudnutí. Další fáze je vznik комочков a bubliny. Kůže v místě, kde se vyvíjí nemoc je tmavě červená, někdy hnědé, může pouštět. Změny, plísňové infekce mohou být velmi rozsáhlé a выбегать daleko za hranice oblasti třísla. Pokud se neléčí, ohnisko zánětu se rozšiřuje na stehna, hýždě, záda a břicho jsou. U mužů drozd postihuje penis, méně často v šourku.

Houba v oblasti třísla-toto onemocnění je chronická a je nakažlivá. Pokud se neléčí, houba se rychle šíří a vede k vážným komplikacím. Není to stojí za to riskovat – lepší navštívit dermatologa.

M Витчак

Nejnovější články: