Stylista radí!

Zveme vás k seznámení s pravidelnou porci informací z naší specjalistki – dědička země Smyrek – z oblasti péče o vlasy.

1. Mi bylo 37 let, jsem stále více a více šedé vlasy, které jsou stále více a více mi brání. Jaká barva je nejlepší pro to, aby pokryla celý obličej se třpytí? Která nejdéle vydrží?

Cte. Šedivění vlasů, bohužel, nemáme šanci se vyhnout, protože nedostatek pigmentu, který povede ke změně barvy začíná již v zárodku. V závislosti na tom, jaké jsou vaše přírodní vlasy – tyto barvy by měly zvolit. Pokud máte tmavé vlasy, doporučuji vám základní body, a pokud jsou světlé, pak lepší alternativou bude zafarbowanie zcela v jedné barvě. Připomínám, že po prvním zafarbowaniu vlasů musí být systematická a je neustále opakovat, aby se zabránilo efektu отросших kořenů šedivění.

2. Končí zima, moje vlasy ztratily lesk, co mohu udělat, aby se do jara je obnovit?

Cte. Doporučuji vám tam, kromě toho, hodně ovoce a zeleniny (kromě konzerv), nám poskytují přírodní vitamíny, stopové prvky a aminokyseliny, které nejvíce potřebujeme na jaře. Důležité je, aby diverzifikovat svůj jídelníček a různé druhy zeleniny a ovoce je nejlepší používat едя chutné saláty. Samozřejmě, že naše tělo je po zimě oslabené, tak že zdravá strava nemůže být založena pouze na zelenině a ovoci. A vlasy také začínají regenerovat, když přestaneme nosit čepice – není электризуются, mají volný přístup na čerstvý vzduch. Kromě toho, stojí za to využít odborné poradenství vlasů, související s výběrem vhodné péči u stylista, který může urychlit účinek osvěžení.

Redakce

Zveme vás k seznámení s pravidelnou porci informací z naší specjalistki – dědička země Smyrek – z oblasti péče o vlasy.

3. Dobrý den, stále častěji a častěji používá počítač. Dcera mi ukázala nákupu na gruponie. Zajímavé je, že to ampule, které se přidávají ke každé návštěvě holiče, tak už je to vlastně něco dává? Stojí za to své peníze?

Cte. Ampule jsou produktem intenzivně o vlasy nebo pokožku hlavy. Pokud mluvíme o známých firmách-to jsou potraviny dříve, než budou uvolněny na trh – během let vyvinuty a testovány. Na cenu, z důvodu toho, že to není masový produkt, mají vliv především na ceny jednotlivých komponentů. Čím dražší a větší, do složek, tím dražší je jedna ампула.

4. Jsem docela zaujatý otázku, jsem změnil místo bydliště, voda je zde hrozné. Dostala jsem vztek, a nikdy jsem neměl s typem problémů. Jak se toho zbavit? Existují nějaké přírodní způsoby, jak?

Cte. Lupy s největší pravděpodobností nemá nic společného s vodou. Můžeme rozlišit jeho dva druhy: tučně – to jsme se dědí a suché – který vzniká prostřednictvím použití nevhodných kosmetických prostředků pielęgnacyjnychm pro mytí vlasů a pokožky hlavy, a po postupů. Běžnou příčinou bývá nošení čepice, prudké klimatické změny a syndrom střídání ročních období zima-léto. V takových situacích je nejlepší použít šampon, tělové mléko na suchou pokožku hlavy místo šamponu čistě przeciwłupieżowego.

Redakce

Zveme vás k seznámení s pravidelnou porci informací z naší specjalistki – dědička země Smyrek – z oblasti péče o vlasy.

5. Dobrý den, moje otázka zní, co je lepší pečuje o pleť: maska na vlasy nebo kondicionér? Co ve skutečnosti, se liší tyto dvě specifika?

Cte. Maska a koupelna nemají nic společného kromě toho, že pro vlasy. Klimatizace pomáhá vyčistit vlasy a někdy se přidává lesk. Maska a má tu výhodu, že hydratuje vlasy a pokožku hlavy, tak jak Bodylotion hydratuje pokožku těla.

6. Dobrý den, nedávno jsem podstoupil první chemoterapii, začínají vypadávat mám vlasy.... Nemůžu se spolehnout na pomoc lékařů, co dělat?...

Cte. Velmi dobře si uvědomuji, že Si v tuto chvíli prochází s politováním musím napsat, že nemá na to patent – řešení. Můj návrh není snadné, ale doporučuji oholit vlasy a nosit profesionálně připravené paruku. Toto řešení je pro duši mnohem zábavnější, než sledování denně rozevíracích vlasů. Tato fáze je, bohužel, nekončí dopókni neskončí Paní terapie. Držím pěsti a přeji vám sílu!

Redakce

Nejnovější články: