Strava травматичной

V poslední době se stalo ve Vašem životě až do nepříjemných událostí, že úmluva je modřiny nebo zlomeniny. Chápete, jak je důležité v tomto případě je prevence?

Věděli jste, že můžete podpořit vaše tělo v procesu uzdravení?
Jste to, co jíte, říká staré přísloví. Náš jídelníček má velký význam v našem každodenním životě a prevenci mnoha nemocí. Zda odpovídající způsob výživy můžeme podpořit naše tělo v procesu uzdravení-například po zlomení? Samozřejmě, že ano!

Přes žaludek k... zdraví!

I drobné zranění, určitě nám postavy, pokud do té doby jsme vedli aktivní životní styl. Jsme touží co nejdříve vrátit zpět ke zdraví, stejně užitečné může být vhodně vybranou menu. Potraviny, které obsahují bílkoviny, vápník a vitamín D-jsou to naši skuteční spojenci v urychlení procesu návratu k plné kondici.

Mléčné výrobky a libové bílkoviny

S nízkým obsahem tuku tvaroh, jogurt, podmáslí, kefír a jiné mléčné výrobky obsahují hodně vápníku, který je stavebním materiálem pro naše kosti a bílkovin.

Bílkoviny, zejména živočišného původu musí pravidelně vidět na našich talířích. Maso-je to výborný zdroj aminokyselin, potřebných v procesu obnovy kostní tkáně. Vitamín D najdeme v pořadí, v семгах, makrela a sardynkach. Tento vitamín stimuluje vstřebávání vápníku je v procesu mineralizace kostí.

Natalia Herzog

V poslední době se stalo ve Vašem životě až do nepříjemných událostí, že úmluva je modřiny nebo zlomeniny. Chápete, jak je důležité v tomto případě je prevence?

Vzdát se...

V období реконвалесценции po zlomeniny dobře vzdát silné kávy a čaje, které wypłukują hořčík z těla, a také vliv na snížení stravitelnosti vápníku. Mléčné výrobky, bílé maso a ryby – v těchto produktech by měly být založeny strava lidí, kteří získali v poslední době zranění. Samozřejmě, обогащенная by měla být také zelenina a ovoce, které jsou nezbytnou součástí našeho menu.

Ne-vyhněte se dopravní

Trauma znamená nedostatek pohybu, což může vést k nadprogramowymi nadváhu nebo problémy se zácpou. Proto je vhodné vypít nalačno sklenici převařené vody s citronem. To bude stimulovat střeva k práci. Nezapomeňte také na pravidelnou konzumaci jídla, což způsobí, že střeva jsou zvyklí na pravidelné práci. Korzystajmy také o dobrodziejstwach jaké nám nabízejí švestky, lněné semínko, pšeničné otruby, stejně jako zelenina, která díky vysokému obsahu vlákniny usprawnią fungování našeho trávicího systému. Díky tomu, trvalý pobyt na záchodě, samozřejmě, prošel.

Nezapomeňte o tom, že stravou můžeme pouze podporovat proces hojení ran nebo klíčení kosti. Ale jsem si jistý, tohoto období zázračně ne mozku. Každý organismus má své tempo, které byste měli mít na paměti. Zlomenina kosti-je to vážná věc, proto je nutné dodržovat všechna doporučení lékaře a v rámci možností odpočívat.

Natalia Herzog

Nejnovější články: