Stop siwiźnie!

Šedivění je přirozený proces proces, který v lidském těle. I přes to, že ne všichni chtějí to vzít. Mnoho žen a dokonce i mužů malování své vlasy, aby skrýt svůj věk. Zdá se, že brzy již nebudete muset!

Důvod

První šedé vlasy-to je pro mnohé konec světa. Nebudu skrývat, že siwiejemy v důsledku stárnutí organismu. Je zodpovědný za to melanin – pigment vyrábí, se nachází v vlasových žárovky buňky – melanocyty. Ztráta barvy vlasů je způsobeno to sníženou aktivitou melanocytů. V závislosti na plemeni lidé поседеют v různých obdobích života, ale stále častěji se setkáváme s siwieniem předčasné (až let). Lékaři vysvětlují to genetickou predispozicí nebo приобретенными. Šedé vlasy mohou být důsledkem silného stresu, některých onemocnění nebo nedostatku nezbytných stopových prvků.

Ovládaná krása

Vědci z Anglie a USA našli prostředek, který obnovuje přirozenou barvu vlasů. Vědci "donutila" šedé vlasy, aby se vrátit k původní zbarvení. Vědomé řízení signalizací určité sítě bílkovin a dochází v něm biologické procesy mohou mít vliv na pigmentaci vlasů. Odborníci provádějí rozsáhlé práce na obnově tkáně. Tvrdí, že lidský organismus je vybaven několika druhy kmenových buněk, které mají schopnost k regeneraci různých orgánů.

Efekt

Vzorky vlasů zkoumána vědci získány od žen ve věku 46-65 let. Podle šetření, bez ohledu na to, od jaké fázi siwienia člověk začne léčba, výsledek bude viditelný. Dermatologové doufají, že lék na všechny tváře se třpytí, bude k dispozici ve formě šamponu. Konečný produkt-to je ještě otázka času. Stejně jako v případě barvení vlasů, léčba novým lékem mohou být pravidelně opakovat.

Zdroj: British Journal of Dermatology

Anna Квиатковска

Nejnovější články: