Soraya Kolagen+

Kosmetika s kolagenem Soraya od 30 let se starají o mladé, atraktivní vzhled a komfortní péči o pleť žen.

Je to kosmetické prostředky, doporučené ženám po 30. let, pro jakýkoliv typ pleti, která potřebuje pružnost a vyhlazuje vrásky. Formule výrobků jsou založeny na sbírku světové kosmetologie, tj. aktivních složek, známých z účinnosti a vynikající akce na kůži. Produkty jsou doporučeny odborníkem roce anna Laskowska kosmetičky s dlouholetou zkušeností.

Součástí řady jsou:

1. Kolagen+Elastin Výživný krém
2. Kolagen+Elastin Regenerační pleťový krém
3. Kolagen+Elastin proti Vráskám bohatý krém
4. Kolagen+Elastin Mléko pro odstranění make-up
5. Kolagen+Elastin Tonikum
6. Kolagen+Elastin Hydratační мицеллярная kapalina v gelu – Novinka
7. Kolagen+Ceramidy krém regenerační – Novinka
8. Kolagen+Argan Hydratační krém proti vráskám- Novinka

Aktivní látky

KOLAGEN+ELASTIN JE MOŘSKÉHO PŮVODU

  • Analogy přírodních bílkovin kůže, přispívají k udržení pružnosti a elasticity

ČISTÝ VITAMÍN E

  • Vitamin mládí, chrání před volnými radikály a znečištění životního prostředí. Zlepšuje lipidů bariéru , díky čemuž se kůže se stává více hydratovaná, pružnější a hladší.

ŽIVÁ VITAMIN C

  • Silný antioxidant, který ničí volné radikály, které způsobují stárnutí pokožky. Stimuluje syntézu kolagenu, zabraňuje vzniku vrásek.

AKTIVITU VITAMINU A

  • Nazýván vitamínem růst, urychluje regeneraci buněk a napomáhá obnově. Reguluje procesy a oloupat epidermis , vyhlazuje a bělí pokožku. Posiluje síť vláken udržuje pleť, díky čemuž zlepšuje jejich pevnost a pružnost.

АРГАНОВОЕ OLEJ

  • Bohatý токоферолы, fytosteroly, mastné kyseliny omega-3 a omega-6. Chrání pokožku před procesy stárnutí, vyživuje a regeneruje pokožku, odstraňuje drsnost a nadměrné sucho.

KYSELINA HYALURONOVÁ

  • Zajišťuje odpovídající úroveň hydratace, pružnost a pevnost. Použitá v krému wielkocząsteczkowa forma kyseliny hyaluronové zůstává na povrchu kůže, takže efekt ultranawilżenia a výjimečnou hladkost.

CERAMIDY

  • Zpevňují a posilují přirozenou ochrannou bariéru pleti tím, že doplnění cementu epidermis. Omezuje ztrátu vody, čímž se snižuje suchost a drsnost pokožky.

BAMBUCKÉ MÁSLO

  • Zdroj cenné lipidy. Vyživuje, vyhlazuje a vyživuje epidermis. Kůže se stává měkká a příjemná na dotek.

Soraya

Nejnovější články: