Silný žaludek

Každý z nás jistě chce mít dokonalou postavu a ploché bříško. Již jako marné z nás bytosti. Ale chuťově břicho není jen estetický důstojnost. Silné břišní svaly nám pomohou vyhnout se bolesti v dolní segmentu páteře.

Před tím, jak se pustit do cvičení, nezapomeňte o cvičení.

1. Tradiční drtí

Ležet jsme se zády, kolena mírně se ohýbala, ruce propletené na zadní straně hlavy, lokty široce. Tummies spoléhají na zvedání trupu z lehu do siadu jednoduchého. Za několik dní, když naše svaly posílí, můžeme zkusit verzi se protáhl nohy.

 • drtí na přímé svaly
  Zvýší tak, aby trup s podlaha kleci přímý úhel. Ne dotknout hlavou kolen, aby zaokrouhlit záda.
 • tummies šikmé břišní svaly
  Stoupáme režie pravý loket za levé koleno, a pak naopak.

Nezapomeňte na správné dýchání: nadechněte se při okopávání svaly, výdech, během jeho práce.

2. Uzávěry, tj. moderní drtí

Ležet jsme se zády, kolena mírně se ohýbala, ruce propletené na zadní straně hlavy, lokty široce. Uzamknutí spoléhají na zvedání trupu nahoru, ale na výšce 30-40 stupňů, když cítíme napětí ve svalech. Pozor! Vytáhnout lokty a bradou vpřed! Jsme черпаем sílu z našich břišních svalů. Pohyb provádíme pomalu, se vrátili ve stejném tempu. Pozor! Není zcela odložit hlavu a ramena na podlahu. Naším cílem je, aby se břišní svaly byly neustále napjaté.

Vzpomněli jsme si o správném dýchání: nadechněte se při okopávání svaly, výdech, během jeho práce.

3. Klasické nůžky

Nůžky doporučujeme dámy, které ho nemají problémy s отрезком bederní oblasti páteře. Cvičení není vhodné při hloubkové lordozie dolní části zad.
Nůžky provádíme vleže na zádech s rukama umístěné volně vedle těla. Nohy приподняты jsou 10-15 cm nad zemí, nohy obciągnięte (point). Provádíme dvě možnosti dopravy:

 • Vertikální nůžky
  Jistě, nejjednodušší. Болтаем oběma nohama současně, střídavě nahoru a dolů. Pozor! Ne dotknout nohama země.
 • Horizontální nůžky
  Болтаем oběma nohama současně, pravé a levé, tak, aby nohy распинали v kotnících. Když nyní můžete mít kompletní kontrolu: jedna noha nahoře, druhá dole.

Vítejte na cvičení!

Anna J

Nejnovější články: