Sexuální houpačka

Jak je známo, v přírodě vše se řídí svými zákony a podléhá určité, neměnné pravidlo. Se stejnou přesností, jako se mění roční období, mění náš lov na sex. Různé faktory mají vliv na to, že jednoho dne není wychodziłabyś z ložnice, a další vyvarovat svého partnera.

Protože chci ráno...
Když během ranní wygrzebywania z postele, Váš partner-nechci uvolňovat Vás z objetí, to znamená jen jednu věc, že chcete sex. To je nadměrné rozochocenie pána povinni tomu, že v první polovině dne, testosteron dosahuje vysoké koncentrace v krvi, a to téměř o 40% více, než ve večerních hodinách.
Bohužel, není totožný s naším lov na ranní hry. Je pro nás prioritou ráno konstruktivně naplánovaný den a hledání práce. Pro mnohé jste, že sluneční paprsky, nebo jen jas, přes aktuální okno, je strašákem pro sex.
V takových situacích, aby se úspěšně pro oba z partnerů začal den, iniciativa je v rukou muži. Je to z jeho účasti v předehry, závisí na tom, zda vyvolá v nás touhu po pohlavním styku.
Více pozornosti úsilí se musí věnovat pána, a to zejména po 45 letech. Hladina testosteronu je značně snížena a možnost na úspěšnou poměr, stává ranní erekce.

A potřebuju v klidu...
Bohužel, pro ženy, únava a stres z každodenní práce, je faktorem, snižuje touhu po sexu. Na rozdíl od některých mužů, pro které stresových situacích, působí jako afrodiziakum a, kromě toho, že je vzrušují, pane, dříve, než oni potřebují odpočinek a relaxaci.
To je důvod, proč často přetažení okamžiku setkání na víkend. Během víkendu, můžeme získat větší potěšení ze sexu, a zapomenout na všechno kolem nás světě.

To je čas...
Mezitím je první fáze cyklu, za kterou je zodpovědný estrogenu a ovulaci, během níž náš lov na sexu dosáhne vyvrcholení. Za všechno jsou zodpovědné hormony a příroda, která se za každou cenu snaží, aby došlo k oplodnění.
Žena v této době více citlivé na mužské feromony, a sám iniciuje hru lásky.
Pane můj, jiným způsobem, než muži, dozrávají k vnímání tělesných vjemů. Zatímco pánové, po 30 letech se postupně snižují svou sexuální aktivitu, m-to je, když začnou být hrazeny tajemství svého těla. Jsou vědomé toho, co dělá jim radost a s větší důvěrou se experimentuje v posteli.

Zlepšit své pocity lásky, nezapomeňte o některých pravidlech, se řídí naše meze zákona. Pokuste se najít náš vkus, a to tak, že každé přiblížení bude sen pro nás oba.

Anna, 14-steak

Nejnovější články: