Sex zimě

Film zima je zobrazen jako sled krásných obrázků – partneři, zde v sebe, греют ruce o hrnky kakaa, nebo se podílí na vášnivý sex na medvědí kůži před krbem v útulném domku hluboko v lese.

Každý, kdo byl v zimě v domě polesí, ví, že často po dni bojovat s chladem a přírodou, pocit, že síly na sklenku svařené víno. O kolik jsme chtěli dostat ven z pod deku.

Zimní sklíčenost

V zimě je brzy nastane noc. Optimisté tvrdí, že je to skvělá příležitost pro dalších hodin s milovaným. Реалисты vědí, že nedostatek slunečního světla a okamžitě zapadająca tma posilují naše únava a nechuť do života. Projevuje se to, bohužel, na fyzickou aktivitu, a tedy – nedostatek sexu.

Zimní čas-je to čas odpočinku těla, permanentní útoky na náš imunitní systém. Biologie o sexu se začíná podobat nám na jaře, s velmi nejvýznamnějších světských důvodu – děti, зачатых v této době narodí pozdě na podzim, a to znamená, že po sklizni, když bude hojnost potravy, a rozhodně méně práce.

Když je nám zima, sníme pouze o zahřátí těla. Nespoléhejte na to, že sex Vás zahřeje. Pokud žena bude schopna vyrovnat se s chladným, včetně, a to, bohužel, pro android oka zima může být smrtící. Příroda je uspořádán tak, že penis je silně zmenšuje a pomalu se ohřívá (v konečném důsledku, z hlediska těla, ruce jsou nejdůležitějším orgánem).

Milena L.

Film zima je zobrazen jako sled krásných obrázků – partneři, zde v sebe, греют ruce o hrnky kakaa, nebo se podílí na vášnivý sex na medvědí kůži před krbem v útulném domku hluboko v lese.

Hlavní chybou, kterou děláme, je zahájením zimní sex, odvolání k alkoholu. Ano, to rozšiřuje cévy, dává falešný pocit, že zahřívání a chytře zbavuje nás brzd. Nicméně silné prokrvení kůže, které nejsou spojeny s fyzické práce, jakým je sex, způsobuje rychlé ostudzenie těla (tím více, že nejčastěji deku nebo deku na podlaze).

Po tomto sexu se cítíme lépe, ale přes hodinu spokojenost přerůstá v obrovské únava, pocit chladu, snížená náladu, objeví se hněv. Kromě toho, tma za oknem může zesílit pocit klaustrofobie a samoty.

Pěkný zimní sex

Jak porazit zimní prokletí? V první řadě, říct " NE " temnotě. Jak by to neznělo naivně, měli byste investovat do diskuse, balíček svíček. Ať hoří celou dobu, protože dávají větší lesk, než světlo žárovky.

Mohou to být jaké chcete svíčky. Stojí za to koupit tyto skutečně vosk, vonný keř. Dobře zapálit jednu svíčku a zápachu, ale pojďme se mdlących, sladké vůně.

Ať to bude skořice nebo pomeranče, které budou příjemně působit na naše smysly.

Dobrý nápad, a investice do ароматерапевтический krb. Nicméně, místo toho, aby olejeku, použijte vodu s kořením – bazalkou, heřmánkem, zázvorem.

Milena L.

Film zima je zobrazen jako sled krásných obrázků – partneři, zde v sebe, греют ruce o hrnky kakaa, nebo se podílí na vášnivý sex na medvědí kůži před krbem v útulném domku hluboko v lese.

My se zimy nebojíme!

Místo vína, приготовь silný čaj pikantní, se spoustou citronu... nebo pomeranče. Místo afrodiziak jezte citrusové plody – vitamin c dělá divy! Málo za efekt, který způsobuje, je pro zlepšení výkonu plic, a proto jsou celkové okysličení organismu, zrychluje krevní oběh, zlepšit zdravotní stav. Je to nejlepší zimní afrodiziakum!

Mastné potraviny-je to vrah figlarnego nálady, ale to není u nás největší přání. Sázka na kvalitu – i když je olivový olej nebo olej z rýžových drahé, můžete použít menší, a tělo je jednodušší jejich asimilátů, bez zanechání pocitu závažnosti nebo poruchy trávení. Sázka na saláty skropione řepkový olej nebo balsamikovým octem.

Zima-to je vynikající čas pro zavedení erotické masáže pro stálého repertoáru předehry. Hlavně, že teplý olej plus teplé ruce разогреют lepší než teplejší! Pro toho, aby se zmást lidi, počáteční masáže nemusí nutně musí vést k lásce резвится...

Nespoléhejte na kouzelný alpský dům v horách, kde je reklamní nesmysl přinášejí čokoláda a v-výstřih přímo na práh. Nenechte se odradit, že se nic nestane – je to chyba zimy. Zakrzątnij kolem sebe a svého partnera, než někdo zabalit Vás v těchto sreberko.

Milena L.

Nejnovější články: