Prostorový lifting

Čas neúprosně běží, naše tělo, pleť... tvář, kde je měkké, oblé rysy, nahradí vrásky a nedokonalosti. Je to přirozený proces stárnutí, který, díky moderní postupy, ale je možné úspěšně oddálit.

Metoda zastavení času je lifting. prostorový. I když to zní poměrně složitě, je to poměrně jednoduchý postup. Spočívá ve vyplňování ztracené objemu obličeje, způsobené ztrátou podkožní tuk v procesu stárnutí. Kyselina hyaluronová. se zavádí přímo pod kůži.

Je to přírodní látka produkován v lidském těle, který snižuje v průběhu let. Po zavedení pod kůži se přesně a rovnoměrně. To vám umožní volně modelovat, tak jak k dosažení požadovaného účinku. Látka, která najde v naší tváři-to je zcela niewyczuwalna, tak, aby se žena cítila pohodlně.

Po zákroku se mohou objevit nežádoucí účinky ve formě pálení a zarudnutí. Nicméně, jako pravidlo, několik hodin projít, v závislosti na citlivosti kůže.

Kontraindikace facelift

Bohužel, ne všechny dámy mohou využít operace. Zejména není třeba podlehnout liftingowi: těhotné (kojící), аллергики, эпилептики, lidé s zánětem nebo infekcí kůže, osoby trpící vitiligo, lupénka, onemocnění онкологические a imunologických onemocnění.

Bi M

Čas neúprosně běží, naše tělo, pleť... tvář, kde je měkké, oblé rysy, nahradí vrásky a nedokonalosti. Je to přirozený proces stárnutí, který, díky moderní postupy, ale je možné úspěšně oddálit.

Několik dní před zákrokem není třeba použít protizánětlivé prostředky a aspirinu. A v den ošetření a 3 dny po, je třeba se vyhnout slunci a nadměrnému zahřívání těla. Fyzická zátěž je také zastaralý. Před zákrokem, je třeba smýt make-up. Efekt přetrvává od 12 do 18 měsíců.

Postup je zcela bezpečné. Také je bezbolestný, protože se provádí v lokální anestezii, a efekt je viditelný ihned. Hlavní věc je, že ihned po zákroku může normálně fungovat, a viditelné účinky velmi přirozeně.

Pokud chcete, aby se tvář a whisky není опадали, Vaše brada je u něj taková forma, jako předtím - to je postup, facelift obsáhlé интенсивност právě pro Vás. Je to skvělá alternativa k botox a další procedury, tak jak je to způsob, jak je neškodný pro tělo. Díky tomu, že kyselina hyaluronová je zcela vstřebává do těla, že postup lze opakovaně opakovat. Žena stále může vypadat mladě a krásně, i přes svůj věk.

Bi M

Nejnovější články: