Proč толстею?

Přejídání v psychologii má několik rozměrů. Za prvé, nemáme nad ním kontrolu, a to znamená, že ani nevíte, kdy budete konzumovat více kalorií.

Obecně platí, že to všechno se stalo v mžiku oka. Dokonce i příliš pozdě na to pochopit. A teď stojíš před zrcadlem a uvidíte, že vaše tělo se stává více a více...

Nelze říci, v poslední době se něco ve Vašem životě, потерпело významné změny. Není zmodyfikowałaś radikální diety, životní návyky, aktivity a množství fyzické námahy.
Proč tak tyjemy? Kromě biologických faktorů, které určují změny naší hmotnosti v průběhu života, může přidělit jako nezávislý fyziologie důvody. K dispozici je také zvýšení tělesné hmotnosti o zcela jiné etiologie, a to je důvod, vyplývající z našich vnitřních schopností osobnosti.

Jsme přibírání na váze v těžkých chvílích našeho života, štěstí, nuda v období snížené aktivity, ať už je v smutek. Takže vidíme, že efekt obžerství doprovází nás v mnoha aspektech našeho života, aniž by zapomenout na zbytečné kilogramů.

Přejídání v psychologii má několik rozměrů. Za prvé, nemáme nad ním kontrolu, a to znamená, že ani nevíte, kdy budete konzumovat více kalorií. Pouze rovnováhu zjedzonych v den jídla a jejich kalorickou obsah uzmysławiają nám, že v jeden den jíst několik "obědy": jeden skutečný, a několik v podobě tzv. "občerstvení".

Za druhé, jídlo je zcela pro nás v současné době roli odměnya odměňování sebe přes jídlo vynikající přispívá k pomalé transformace na tuk. Pokud zjistíte, že máte sklon k kulinářské folgowania si po dobře vykonané úkol – zkuste nahradit tento zvyk jiný, více než je pro Vás zdravé, například nákupem nějaké příjemné maličkosti.

Za třetí, přejídání je nebezpečné, z hlediska psychologie příznakem. To se děje proto, že v důsledku vede to k pocitu viny a často radikální pokusy zhubnout. Mnoho poruch příjmu potravy má ve svém генезисе tento mechanismus.

Za čtvrté – jídlo výplň času. Větší a horší (z lékařského hlediska) jíme tehdy, když máme hodně času a/nebo nevíme, jak ji používat, to je prostě nudzimy. Takže stojí za to ptát sami sebe póry jídla, jídlo, a doba mezi nimi vyplnit činností. Velmi užitečné je také zavedení pravidla, že před televizí a počítačem, ne jíst jídlo.

A ve zbytku páté – jídlo je také moderátorem našich nálad. Všechny подкрепились, jsme šťastnější, více ugodowi a pozitivně naladěni do dalších; v době, kdy hlad způsobuje podráždění a podrážděnost. Když jsme ve špatné náladě, máme deprese nebo špatný den – "pocieszamy" se čokoládou, zmrzlinou, sušenkami, sladkostmi před televizí. To je velmi špatné a zničující současně zvyk, pokud jde o naší postavě.

Mezitím, stejný эндогенные opioidů (tzv. "hormonů štěstí", zlepšit nám humor) produkují při výkonu fyzické aktivity. Proto, kteří chtějí zlepšit si náladu můžete tak, zabijete dvě mouchy jednou ranou".

Jeanne Rv

Nejnovější články: