Čokoládová variace

Já nevím ženy, která není kochałaby chuť čokolády. Díky nowinom ze salonů Spa je možné kombinovat lásku k jídlu s relaxační vanou nebo postupu. Sladká vůně čokolády bude stimulovat pocity mnoha z vás.

Je známo, že čokoláda. má výživné vlastnosti a rekondiční. Je bohatá na minerální soli, vitamíny, a je také skvělý afrodiziakum vydané serotonin – takzvaný hormon štěstí. Tam jsou složky, které se používají v postupech, změkčovadla, hydratační a živnou půdou kůži. Přispívá ke zpomalování procesů stárnutí a také zlepšuje krevní oběh. Proto by nikoho nemělo překvapit, že našla uplatnění i v jiných kategoriích, než jídlo.

Sladké vlnky
Koupání v čokoládě se v poslední době velmi populární postup. V Polsku najdeme pár míst, které nabízejí takové potěšení . Čas takové lázně stojí asi 150 kč, ale tato cena je za 1 a eric, do které se vejde až 6 osob. Takové vany-je to skvělá hra a, samozřejmě, radost.

Sladká maska
Máme také další čokoládové možnost, a to čokoládové procedury, které také budou úžasné dobrodružství. Nejprve je třeba odstranit ороговевший epidermis pomocí křoviny. Pak se na přední část těla se aplikuje horká čokoláda, po které se provádí masáže. Pak to dělá znovu, tentokrát na zadní část. Na konci se na tělo nanáší krém. Samozřejmě, existuje mnoho možností takových postupů, jako v salonech Day SPA, stejně jako v LÁZEŇSKÝCH Hotelech.

Domácí čokoládové Lázně
Благодетельной silou čokolády může vychutnat také v pohodlí domova. Pokud chceme, aby její vůně nás provázelo celý den, můžeme použít, například, šampon s vůní čokolády, kapaliny pro koupele, krémy, pleťová voda pro těla nebo toaletní vody. Funkce u kosmetických prostředků existuje opravdu obrovské.

Také čokoládové koupele můžeme dopřát ve vlastní koupelně. Dost toho, že máme skladem v vyčištěné sodu, ovesné vločky, esenciální olej ylang-ylang no a, samozřejmě, čokoláda. Vezmeme? sklenice limonády? šálku jemně drcené lístky a? šálek čokolády a dobře bazaru, pak přidáme olej, po kterém opět poražen. Veškerý obsah вливаем do vany, a můžeme topit ve sladké potěšení.

Kosmetika a postupy z čokolády vám odtrhnout nás od reality. Díky nim budeme cítit lépe, a naše tělo bude увлажненным a разглаживается. Dnes čokoláda bude nás spojovat s sladké a dobře udržovanou pleť, bez obav o kilo navíc.

Bi M

Nejnovější články: