Odměna: nevěsta

Život v islámských zemích je značně odlišná od toho, že vědí, že Evropané a Američané. Jako hrdinové Nevěsty сориентировались v nové situaci? Nastal čas vybrat vítěze soutěže, kteří se učí, že odpověď na tuto otázku.

Akce románu nevěsta se odehrává v Libyi Kaddáfího. Byly v ní ukazuje osud polských rodin, které dorazily k neznámému, split-ideologicky státu.

Jak muslimský svět bude určovat charakter bratrů-dvojčat, vždy nerovnoměrně vyřizuje jeho matka, která implementuje se profesionálně? Jak se s novou situací vyrovnat dospívající dívka, která pochází z zlomené rodiny? Pokud vztah Arabů a Američanky se mohou spolehnout na přijetí radikálních stoupenců islámu?

Nevěsta je barevné, plné mnoha retrospektiva příběh, jsme se dozvěděli v ní pro rodiny s dětmi děje, za několik generací. Spolu s hrdiny podílíme na zajímavých cestách, ocitáme se před Zdí Nářků, zjistíme, Saharu a obdivujeme mrakodrapy v New Yorku. Příběhy, popisující lidské osudy byly posety voňavé koriandrem, maloval exotické vegetace, a na jejich pozadí hrála регулярн volat někoho.

Pokud se chcete dozvědět těžké, rodinné historie, uvedené v Nevěstě, zapojte se do naší soutěže. Se svolením Nakladatelství Prószyński i S-ka, u nás na ruce 3 instance románu. Chcete-li získat jeden z nich, stačí jen poskytnout správnou odpověď na otázku níže.

Jak se jmenuje autor Nevěsty?

Správná odpověď: Nike Фарида je autorem románů pod názvem Nevěsta.

Nevěsta jde na:

  • Rosia58
  • Dostane
  • esme

Srdečně gratulujeme vám zwyciężczyniom a zveme vás k účasti v dalších soutěžích.

Redakce

Nejnovější články: