Mám climax?

Menopauza je poslední menstruace v životě ženy, chcete-li mít jistotu v tom, že za nedostatek krvácení měsíční splňuje menopauzy, by měly sledovat chování svého těla. O menopauzy mluvíme v tom případě, když po poslední krvácení proběhlo 12 měsíců. Jak rozpoznat, zda mám climax?

Menopauza je přirozenou etapou v životě každé ženy. Tak, jak stárne naše pleť, tak vaječníky začnou produkovat méně a méně množství ženských pohlavních hormonů. Takže s věkem se snižují šance na těhotenství, ty samé, když jsme mladí a my jsme si vzdělání. Selhání vaječníků má tříděných charakter, časem se produkují méně estrogenu a progesteronu. Jejich nevýhodou je vliv na fungování celého organismu. Deficit estrogenů a progesteronu vede nejen ke ztrátě reprodukční schopnosti, ale také celou řadu charakteristických onemocnění.

Mám climax?

Tuto otázku kladou mnoho žen, neboť dříve, než se objeví poslední krvácení метроррагия, začneme pociťovat důsledky menopauzy. Předpokládá se, že již na dva-tři roky, během menopauzy se objeví první příznaky menopauzy. Celková podrážděnost - to je jeden z nejčastěji se vyskytujících příznaků. Velmi často jsme se divit, co je jeho příčinou. Žijeme koneckonců v extrémně stresových situacích, nemůžeme být jisti, že v tom zaměstnání. Takže je těžké udělat závěr, že celková podrážděnost odpovídá menopauze nebo problémy ve společnosti. Jen je třeba se blíže podívat na jiné signály odeslané přes naše tělo.

Návaly horka – odkud se berou?

Návaly horka, jako pravidlo, je poměrně problematické, se objevují náhle a dělají, že se cítíme spory, nepohodlí a problémy s koncentrací pozornosti. Je však třeba si uvědomit, že tato nemoc může být jedním z příznaků onemocnění štítné žlázy. Takže, když jsme relativně mladí, a myslíme si, že je to předčasná menopauza, je třeba se obrátit na lékaře a požádat jej, aby provedla studii krve na koncentraci hormonů štítné žlázy. O nemoci s touto žlázou mohou svědčit problémy s udržením tělesné hmotnosti. Pod vlivem hormonální poruchy, můžeme dramaticky zhubnout nebo поправляться.

Zlewne pocení – v důsledku deficitu estrogenů

Zlewne jsou to poměrně plachá problém, protože žádná žena nemá rád mokré skvrny na oblečení. To nemá nic společného s nadměrným potliwością a ne jen sehnat deodoranty chcete-li se zbavit této nemoci. Zlewne pocení jsou výsledkem snížení hladiny estrogenu v těle. Receptory эстрогенных vznikají také v hypotalamu, kde se nachází centrum termoregulace.

Diagnostika menopauzy a hormonální substituční terapie

Pokud máte podezření, že můžete přistupovat k menopauze, poraďte se se svým gynekologem. Lékař provede s vámi rozhovor a předepíše potřebné studie. Na jejich základě určí, zda budete potřebovat hormonální substituční terapie. HRT neboť je třeba začít dříve, než akce vaječníků zcela zaniká. Hormonální substituční terapie pomáhá přežít těžké chvíle a zmírňuje nepohodlí, obtěžování. Bohužel, ne každá žena může a chce ho používat. HRT, neboť může vést ke změnám rozrostowych do prsu a endometria (dělohy). V souvislosti s tím nesmí užívat ženy, u kterých bylo v minulosti zjištěno, novotvary a dámy ze skupiny rizika.

Irmina Чеслик

 

Nejnovější články: