Léčba dny

Dna – artritida jinak – někdy považováno za onemocnění nevyléčitelné. I když ve skutečnosti není možné jeho úplné vyléčení, je to jako potlačení dalšího rozvoje, stejně jako zmírnění symptomů jsou dosažitelné.

Preventivní a terapeutické, za prvé, by měly být včas přijata. Stojí již při prvním záchvatu dny přemýšlet o návštěvě lékaře. Pak se opravdu může dosáhnout až участившихся záchvaty akutní bolesti, a to i pro rozvoj většího množství zánětu.
Léčba dny se koná, jako obvykle, komplexní přístup.

Nejprve je třeba eliminovat spojené se záněty (pomocí různých protizánětlivé prostředky, przeciwobrzękowych), snížit bolest. Akce doraźnymi terapie se zaměřuje na minimalizaci koncentrace kyseliny močové v krvi – tj. příčiny onemocnění. Za tímto účelem se doporučuje, změna diety, zavedení velkého množství tekutin, stimuluje práci мочевыводящей systému. Není bez významu, jako jsou tělesná cvičení (někdy je nutné také fyzioterapie pod odborným vedením).

Nicméně předtím, než se dostanou do eskalace onemocnění – stojí za to v určitém věku (a být si vědom rizika) uplatňovat opatření preventivní. Péče o zachování odpovídající váhu, zapít velkým množstvím tekutiny (pro zlepšení funkce ledvin), vyhnout se potraviny, které obsahují puriny (látky, tyto se zhoršují neboť útok) : alkoholu, sardinek, sledě nebo drobů. T*o se musí nás zachránit od rychlého rozvoje* dny

Redakce

Nejnovější články: