Klasická masáž

Masáž může mít vliv na to, jak preventivní, tak i léčebné. Až do nedávné doby v naší kultuře to bylo výsadou sportovců a ozdravné, nicméně v poslední době se stal populární součástí biologického organismu.

Jeho cílem je zlepšení psychického a fyzického stavu pacienta na léky proti bolesti účinek, zlepšení výživy tkání, a také stimulovat krevní oběh a lymfatický oběh, regeneraci svalů a zvýšení jejich elasticity.

V závislosti na požadovaný efekt, rozlišujeme mnoho druhů masáží. Nejvýznamnějším z nich je bezpochyby, klasické masáže. Může mít charakter relaxační nebo stimulující. Postupy, jako jsou uplatňovány v průběhu let při onemocněních ortopedické, neurologické a onemocnění internistycznych.

Klasická masáž se provádí rukama přímo na tělo nebo části těla člověka masowanej pomocí olivy nebo léčivé masti. Masér využívá techniky mletí, hlazení, hnětení, oklepywania a vibrace. Díky takovým lékařů místa, v nichž локализуется napětí, uvolní a bolest zmizí.

Pravidelné krevní testy, aby dělali masáže , zlepšuje zdravotní stav, snižuje napětí v zádech a krku, a dokonce i koriguje vady kosterní soustavy.

Také stojí za zmínku, že klasická masáž má příznivý vliv na vzhled naší pokožky. Zrychluje krevní oběh, lépe ji čistí a vyživuje tkáně.

Anna J

Nejnovější články: