Karneval móda

Karneval úplně. Je to čas, ve kterém jsme s radostí chodit na zábavy, tance, nebo tanec. Chcete vypadat ohromující? Máte, než si vybrat z maškarní trendů.

Pravdou je, že "není oblečení zdobí muže", ale chodit na elegantní recepci nebo párty, tanec, každá z nás chce vypadat krásně. Šaty pro zvláštní příležitosti, které můžete najít ve vašem vlastním šatníku, nebo lovit na probíhající právě na zimních výprodejů.

Co je v módě na karneval?

To, co vždy. S móda karneval tak, že to prostě opakuje a je velmi podobná novoroční. Nadčasový černý, stříbro, zlato, pro to hází do očí dekorace a nezapomeňte na boty na vysokém podpatku. V maškarní výtvorů jsme se prezentovat přehledně a působivě.

Karnevalové bal

Výběr elegantní karnevalové ples, pojď, одену šaty, nebo možná, halenku a sukni. Šaty-to je nejvíce ženský oděv, který je šikovně vybraný tvar našeho těla, vykazuje všechny výhody, jako je: plné poprsí, jsou vytvořeny pro stehna nebo štíhlý pas. Je dobře-uzavřeno sukni a halenku může vytvořit jasné a elegantní kombinaci.

Jedná-li se o barvách, to nejčastěji, který nosil na velké výstupy, ženy, barva, samozřejmě, černé. Pokud chcete trochu vystoupit z palety barev, vyberte si granátové jablko, fialová, růžová, červená nebo typické karnevalové barvy, jako je stříbro a zlato.
Stojí za to zamyslet se také nad módní bílé nebo béžové, nebo barvy karamelový. Pravdou je, že jsme zvyklí na to, že na velké výstupy, jak je obvykle nosíme černé barvě však může v letošní karneval je čas to změnit!

Nezapomeňte na doplňky – sázka na šperky. Zlato, stříbro nebo perly jsou vždy elegantní. Můžete si však něco z bižuterie. Pamatujte si, aby to přehánět! Šperky u nás zdobení, nýbrž mění se na novoroční vánoční strom. Umírněnost ve výběru šperků, svědčí o dobrém vkusu.

Nezapomeňte o kabelky! Na ples určitě vezměte s sebou elegantní kopertówkę (ne nutně černé). Kabelka je malá, ale jasný důraz a sama o sobě může být ozdobou.

Susan Hill

Karneval úplně. Je to čas, ve kterém jsme s radostí chodit na zábavy, tance, nebo tanec. Chcete vypadat ohromující? Máte, než si vybrat z maškarní trendů.

C jako flitry

V této sezóně šíleně módní. Flitry každé, i najzwyklejszej halenku nebo šaty, dodá lesk a extravagance. S flitry, ale tak, že ne každá Dáma ji má rád. Nemá také nic skrývat, že v cekinowych oděvu nejlépe vypadají Dámy s dokonalou postavou, tak jako zářící flitry, spíše je bohatá na bílkoviny hedvábí, než dělá štíhlejší (myslím, že jsme se rozhodli černá varianta, která je vždy viditelně pro nás łaskawszy).

Bez make-upu nikam

Make-up úpravou našeho vzhledu. V karnevalu szalejemy s leskem (nejčastěji stříbrnou nebo zlatou), odvážný a expresivní stíny pro století, přilákat zrak rtěnka. Nezapomenu a o nehty! V poslední době v módě barevné laky, také místo klasického french, je třeba rozhodnout o tom, odvážné barvy.

Drahé Dámy, jste připraveni na karneval šílenství?
Přejeme vám skvělou zábavu v krásných výtvorů, a zveme vás prohlédnout galerii pod článkem!

Susan Hill

Nejnovější články: