Jarní účesy

Jaro se přizpůsobí na změny, také pokud jde o vzhled. Chceme něco nového, chtějí cítit lépe, mladší a více pozitivně, jak se sluší fluorescenční během roku. Změna účesy-je to skvělý nápad. Není třeba drasticky snižovat vlasy, nebo barva je v módním, jahoda blondýnka. Někdy nový účes, nebo fantazie děláme účesy jednoduché. Jaké jarní účesy nabízejí nám nové trendy?

Květiny ve vlasech vítr trhal

Červené Kytary zpívali o květinách ve vlasech, možná, dokonce si myslel, že někdy to bude jeden z módních trendů. Dnes květiny se mohou stát zajímavou ozdobou našich vlasů. Wplatamy je do kadeře a romantické koczki, volně стянутые nad krkem. Pokovené kola výběru z barev již v minulé sezóně dělali humbuk. Letos na jaře budeme nosit, i s oblečením. Jaro slibuje, že bude neuvěřitelně žensky a eterycznie. Květiny podtrhují přirozenost, jsou vhodné na méně závazné setkání a skvělé výkony. Člověk se musí nosit tak, květiny ve vlasech, a pojďme si na jaře, a to nejen na hlavě.

Kadeře, jako u mořské panny

Slovanské motivy se nechce nás opustit. Drží na vlasech v podobě косичек, které jsou spojeny s naší tradicí. Krásné plexus berou trochu jiný tvar. Školní copu mění na volné prýmky, tkané do stran. V módě je také copánky, které se objevují v podobě uzamknutí распущенных vlasů. Jak klasické, tak a vybrány budou vypadat originálně. Módní warkoczom přidáme lehkosti. Trochu jsme se prameny, uděláme ve všech velikostech volně vyšší tuhosti, nebo po stranách. Vlasy ozdabiamy jejich květy. Sliny nejen romantické, ale ženské a pohodlné. Takové účesy, které milujeme, a určitě budeme nosit na jaře.

Šílené koczki

Koky ve své době byly docela niechlubną slávu. Spojeno neboť s studniówkowymi a weselnymi účesy, které jen přidávají let. Moderní koczki to více šílené účesy, které jen málo mají společného s jemnou robota a tunami laku na vlasy. Dva koczki provedeno na hlavě, jistě, volá na nás pozornost ostatních, ale jeden stále zůstává bez významu. V této sezóně ozdabiamy koky šperky. Účes získá díky ní spoustu svěžesti a originality, a je to tady-jaro. Odvážné ženy, samozřejmě, neprošel kolem tohoto trendu je vše, co je libo.

Romantické vlny

Pokud máte dost romantických maličkosti, máme ještě jeden návrh. Krásné vlny, je to velmi jednoduchý a efektní účes, který každého majitele středních a dlouhých vlasů lze udělat na své hlavě. Dost заплести copánky na mokré pásmech, používat mořské soli ve formě spreje nebo udělat vlny pomocí утюжка vlasů. Garantujeme vám, že takový účes krásně který zvýrazní jakýkoliv styl a krásu, tím více v teplém jarním období.

Kateřina Antos

 

Nejnovější články: