Japonské ginkgo

Ginkgo japonština, zvané jinak ginkgo biloba od let používá číňany, kteří věří v jeho zbawiennym vlivu na různé nemoci.

Od osmdesátých let se dostává stále větší popularitu i na západě. Na začátku výtažky z listů ginkgo používá v léčbě сердечнососудистых onemocnění, tak jak je zjištěno, že snižují tonus cév, stimulují krevní oběh a zlepšují prokrvení.

Výše uvedené vlastnosti zaujaly laboratoře na kráse, které se začaly vést svůj vlastní výzkum nad výhodami tajemný čínské rostliny. Rychle se ukázalo, že ginko biloba je dokonale osvěžuje a tóny kůže, ale také odstraňuje celulitidu. Vzhledem na schopnost neutralizovat volné radikály, což znamená, že inhibice procesů stárnutí kůže, ginkgo je vynikající složkou krémů pro zralou pleť. Oceníte dámy také za práci осветляющие tmavé kruhy pod očima a redukuje otoky kolem nich. Ginkgo je také ideální složkou krémů pro citlivou pleť , která má sklon k problému ломкости kapilár.

V boji se stárnutím pleti v období menopauzy nám pomohou tyto komponenty této rostliny jsou flavonoidy a терпены. První z nich mají silný antioxidační účinek a chrání kyselina askorbová (vitamin c) v těle, příznivě ovlivňují biosyntézu kolagenu a zlepšuje stabilitu pojivových tkání, tj. jen vzhled naší pokožky.

Anna J

Ginkgo japonština, zvané jinak ginkgo biloba od let používá číňany, kteří věří v jeho zbawiennym vlivu na různé nemoci.

Jsou zobrazeny také anti-pobuřující, antialergický účinek, ale také chrání před škodlivými účinky záření UVA a UVB. A терпены účinně blokují účinek faktoru, aktivuje alergické reakce, a také uvolňující-volné radikály. Unikátní aktivní látky obsažené v listech ginkgo biloba zlepšuje Vaše tělo v boji s příznaky menopauzy, konec konců, ne nadarmo je často nazýván bylinný elixír mládí.

Perorální příjem léků, které obsahují ginkgo biloba má blahodárný účinek pro celé tělo. Díky němu déle udržet duševní výkonnost a fyzickou, a chránit nervový systém. Stojí za zmínku, že extrakt z ginko biłoby zpomaluje progresivní degeneraci nervové tkáně, která začíná právě v období menopauzy. Pravidelné používání přípravků s miłorzębem zmírňuje proměnlivost nálad, závratě, poruchy rovnováhy, oslabení paměti, a dokonce i demence.

Anna J

Nejnovější články: