Hrajeme tenis

Stolní plynu je spojena u nás, především s obrovskou fyzickou práci, dlouhé матчами a snobizmem. Jednou za nějaký čas se objeví nový talent, který se obnovuje v Polsku zájem o tento druh sportu. Stejně tak může zkusit sám?

Jeden příběh

Kolébkou tenisu je Francie, kde již v XV století, míč z přírodních materiálů živočišného původu odbijano nejprve rukama, pak rukavicí, a konečně, dřevěné rakietkami. V podobě známé dnes sport se vyvíjí roce 1874, když major V. S. pan wingfield patentovat novou hru v Anglii. První rakety byly dřevěné, a míč, gumový, povlak flanel. V průběhu času byly provedeny rakety kovové a moderní míče.

Původně hřiště pro tenis mělo podobu dvou трапеций, spojených ano, a od roku 1877 přijal tvar obdélníku. Pak se ve Wimbledonu konalo první turnaj moderního tenisu. Dnes je tato oblast Londýna symbolizuje tradici a eleganci, tenis. To se týká jak hráčů, kteří působí v bílých oblecích, stejně jako diváků, kteří sledují náhradní koule v klidu, a v přestávkách vyživují sebe jahodami a šampaňským. Zní to trochu velmi чванливо, ale je to jeden z nejušlechtilejších snobizmów, jaké si lze představit.

Investujte do zdraví

Navzdory расхожему názoru, trénovat tenis není příliš drahé. Avšak vzhledem k tomu, že tenis je velmi technický sport, stojí za to investovat vědu a začít pod dohledem instruktora. Hodinová individuální lekce tenisu na varšavské Oženit stojí 70 kč na den a 20 kč méně, pokud máme čas až do poledne. Na slevy můžeme očekávat, že koupí v předstihu, například, 10 lekcí.

Dorothy Bogucka

Stolní plynu je spojena u nás, především s obrovskou fyzickou práci, dlouhé матчами a snobizmem. Jednou za nějaký čas se objeví nový talent, který se obnovuje v Polsku zájem o tento druh sportu. Stejně tak může zkusit sám?

Stojí za zamyšlení, kdo z našich přátel také zajímá hra tenis s trenérem. Na společné lekce budeme platit méně, ale samozřejmě, že instruktor bude také méně času na práci s každým z partnerů odděleně. Na prvních lekcích můžeme využít zařízení klubu, nebo se bere půjčit od přátel, ale v dlouhodobém horizontu toto řešení málo praktické. Raketa-to spotřebu několika set złotowy, ale je dobře-uzavřeno bude sloužit po mnoho let. Stejně vhodné obuvi.

Jak dobře trénovat?

Při sestavování plánu cvičení si vezměte také v úvahu, že nejlepších výsledků dosáhneme, cvičení alespoň dvakrát týdně. Dosahuje určité dovednosti, naučíme vás základy techniky, můžeme navštívit na hřišti častěji. Místo pro hry, zjistíme, bez práce, protože hřiště pro tenis je opravdu hodně.

Kromě tenisových klubů ještě v několika městech, jako zůstatek po boomie kurt s 70-tých let. Pronájem kurtu v klubu stojí již od 15 kč za hodinu. Příslušnost ke klubu, to není jen lepší infrastruktura, ale také možnost zobrazení více zkušených tenisových trenérů, a konečně přístup na klubové klasifikace.

Zdroj:

Dorothy Bogucka

Nejnovější články: