Hýždě nahoru!

Atraktivní zrak mužů hýždě vytvořeny pro a elastické. Tohoto efektu dosáhneme díky pravidelné pohybové aktivity. Kromě cvičení naše prdel není vhodné péči o pleť. Hýždě nahoru!

Základem zde budou kosmetika hydratační, protože pravidelný kontakt s nohavicemi nebo rajstopami, silně vysušuje pokožku. Kromě toho, обтягивающее prádlo a kalhoty, pracovní pláště a cvičení v posilovně dělají často, na kůži se objeví zarudnutí, krostki a ekzémy. Aby se zabránilo, budete muset nosit spodní prádlo bavlněné, ale současné už bolestivé stavy протирайте очищающим tonikum, ale bez alkoholu. Lokálně je užitečné aplikovat kosmetické přípravky akce antiseptikum, například, tea tree.

Kosmetika které modulují hýždě nebude hubnutí pro naše křivky, ale rozhodně zlepší pružnost pokožky. Aby efektivně pracovat, stojí za to předem připravit pokožku, dělá žmolky. Odstranění odumřelé pokožky pomocí kosmetiky s ziarenkami ścierającymi různého původu (mandle, káva, mořské řasy), nebo tvrdé houbou nebo rukavicí, udělají to tak, že každý krém bude lépe cítit. Kosmetika drenujące odstraní přebytečnou vodu z tkání, posiluje kůži, a to, jak tvrdí výrobci – díky vestavěnou do nich komponenty, snižuje množství tukové tkáně v místě aplikace.

Krągła a elastické zadek dát naší postavě, pleti mladistvý vzhled. Pokud jste příliš zaneprázdnění, aby si čas na cvičení a denní dávku balzámů, můžete využít procedury estetické medicíny, která nabízí různé metody pro modelování hýždí. Jedním z nich je použití plniva, získaného z naší tukové tkáně odessanej pasu, boků nebo stehen. Další kontury linie hýždí s pomocí kyseliny hyaluronové. Výběr odpouštíme Ti. Pamatujte však, že rychle získané výsledky procedur nejlépe udržovat pravidelnou fyzickou aktivitou a zdravou stravou.

Anna J

Nejnovější články: