Flavonoidy

Flavonoidy-jsou to přírodní barviva, vyskytující se v rostlinách a придающие jim barvu. Patří do skupiny přírodních antioxidantů, задерживающих rozvoj volných radikálů.

Díky tomu, že posilují imunitní systém a krev a působí proti procesům stárnutí pleti. Nehledě na to, že flavonoidy se vyskytují v ovoci a zelenině, člověk dává tělu jejich dostatečný počet. Doporučuje se proto použití koncentrátů rostlinných flavonoidů. Představují neboť nejlepší způsob, jak bojovat s příznaky stárnutí kůže, které jsou rozšířeny v období menopauzy.

Volné radikály (vytvářená v procesu metabolismu kyslíku) ničí přirozenou ochrannou bariéru pokožky, díky čemuž se kůže se stává suchou a náchylný k раздражениям. Snižuje se její pružnost, což vede k tvorbě hlubokých vrásek. Během menopauzy, je oslabena kůže je více náchylná k účinkům volných radikálů. Dámy v tomto období je třeba více uplatňovat terapii flowonoidami.

Jak odolat všem procesům, spojeným s vlivem na organismus volných radikálů, je nutné dodávat do těla spolu s potravou dostatečné množství antioxidantů. Mezi nimi, zejména flavonoidy. Nejčastěji se vyskytují v tmavé ovoce ze skupiny, bobule, a tak v hroznech, černé porzeczce, jagodzie.

Anna J

Flavonoidy-jsou to přírodní barviva, vyskytující se v rostlinách a придающие jim barvu. Patří do skupiny přírodních antioxidantů, задерживающих rozvoj volných radikálů.

Denní potřebu antioxidantů zajišťuje příjem 1,5 kg čerstvého ovoce a 2,5 kg čerstvé zeleniny. Protože to není možné, je doporučeno použití různých drog, které obsahují přírodní flavonoidy.

Během klimakteriów velmi důležité udržování správné výživy a dodávat tělu potřebné živiny. Díky konzumaci flavonoidů, a to nejen zlepšuje práci imunitního systému a krve. Viditelné změny, v první řadě na kůži obličeje. Kůže se stává světlejší a více promienista, zmizí problémy s пигментными skvrny, zlepšuje její pružnost a pevnost.

Je však třeba mít na paměti, že v období menopauzy tělo je vystaven nejen působení volných radikálů, a proto je třeba starat se o to jak zevnitř, tak i zvenku.

Anna J

Nejnovější články: