Film Vánoce

Že by vánoce bez klima filmů? Každý rok televizní stanice nám nabízejí typické vánoční projekce, mezi nimiž chybí těchto dobře nám známé. Film Vánoce nemusí omezovat pouze na Kevina, zda Grincha.

Filmy na Vánoce

Vánoční filmy mají své kouzlo. Může být, pro některé přehnané, zvláště když tv vysílají již v říjnu nebo listopadu, ale není možné odepřít jim celé dvorce vánoc, na kterou čekáme. Krásné scenérie, dojemné a vtipné příběhy – a přesně to chceme vidět. Roční sledování filmu sám doma je pro mnoho lidí tradice, ale u nás existuje několik dalších návrhů, které stojí za to vidět.

Dopis M

Začněme s polské výroby, a velký hit filmu. Dopisy k M. přilákal do kin skutečné davu, a stal se jedním z nejlepších polských komedií let minulých. S tímto obsazením úspěch byl zděný. Ve filmu můžeme vidět Chapadlo., Rome Gąsiorowska, Tomáš Karolaka, Агнешку Dygant, Petra Adamczyka a mnoho dalších, neméně slavných herců. Vtipné scény a se zvědavostí složitý příběh, v němž se postavy navzájem propojeny nějakým způsobem spojeny, tvoří jeden celek, který se dívá s čistým potěšením. A pro nadšené máme další část, kde jsme se dozvěděli osud hrdinů filmu. Takové výkony se můžeme podívat s celou rodinou. Garantujeme, že během sezení není dost smíchu a emocí.

Holiday

Film má již deset let a stále s radostí považovat, a to nejen z dovolené. Milovníci romantických комедиях potěší. Už samotné obsazení doporučuje k zobrazení. Юд Law, Jack Black, Kate Winslet a Cameron Diaz, že stojí za to, aby sedět před obrazovkou. Ženy se dohodly změnit na vánoce domů, aby se uniknout z problémů a mít nějaký čas pro sebe. Začíná dobrodružství, které dlouho nezapomenou. Nové místo, lidé a problémy, do kterých jste zapojeni. Skvělá herecká hra, skvělá kroužková vazba a příjemné sezení připraven.

Náhrada twist

Je možné zamilovat se do někoho, koho zná jen z e-mailů? Distanční шахматное znalosti v procesu léta дождалась setkání v přímém přenosu, ale jak to v životě bývá, někdy se jim příliš осложнены. Hrdinové se rozhodnou na schůzi poslat své přátele, konec konců, takže to bude bezpečné. Zádrhel je v tom, že oba spadají do tento geniální plán. V jistém smyslu podvádějí sami sebe, ale díky tomu dávají také šanci na lásku svým blízkým. Alternativní historie pro datování portály. Je to slavnostní atmosféra, vtipné situace a láska jako hlavní motiv.

Dovolená na pět

Vánoční večírky, to je tradice velkých společností. Organizátor takové akce, to dostane úkol, který není obtížný úkol. Vedoucí představuje ji svému synovi, který by měl pomoci při organizaci celé akce, co na začátku nelíbí dívku. Báječný klima, svátky, rodinné vzpomínky dávných let a klíčící pocit. Koneckonců, vánoce je možné všechno, i to, že, zdá se, zdá se, že je nedosažitelná.

Vánoční polibek

Další romantický film , a to příběh s motivy Popelky. Mladá, talentovaná dívka se stává pomocník velmi slavný módní návrhář ve městě, která si klade za cíl zkrášlení domu svého partnera. Dříve než přijde k polibku, během bala maskowego. Nic se neděje náhodou. Pokud начальница ukáže být zlou, jak macecha s Золушкой? A kdo v tomto příběhu a cítit to pravé kouzlo vánoc? Stojí za to podívat, pokud milujete romantické příběhy ve stylu Vánoc.

Dovolená Thomas Kinkade'a

Film je ideální pro milovníky umění. Vypráví o inspiracjach amerického umělce a ukazuje jeho cestu k velké kariéře. Krásný příběh, který začal s obrázky, ale ve skutečnosti je archeologických, v rodné vesnici. Velkou dávku inspirace, boj o dům, a aura vánoc. Dojemný obraz, který nutně musíte vidět. Roli matky Thomas hraje Marcia Gay Harden, vítěz "Oscara", tak tím více je to film zaslouží pozornost.

Film Vánoce nemusí se omezovat na stejných vydání, zobrazené v průběhu mnoha let. Může být, námi doporučené filmy nadchnou vás nutí k zamyšlení, nebo jen vyvolají úsměv na tváři. Určitě by se na sváteční atmosféru a oživí čekání se blíží mílovými kroky svátky.

Kateřina Antos

Nejnovější články: