Červená rtěnka

Je to kosmetický prostředek, nestárnoucí a vždy módní. Při tomto šíleně ženský a ...sexy. Červená rtěnka ve Vašem kosmetyczce, než "malé černé šaty" pro Vašeho šatníku – věc naprosto nezbytnou.

Od červeného všechno začalo

Červená byla první barvou, v jaké одето úst, z důvodu dostupnosti přírodních barviv. Již Starověké ženy věděli, že tato barva má v sobě zvláštní kouzlo.

V průběhu let, přiřadit jí jiný význam. Silně накрашенные červené rty vydaly asociace s ženami lehkých mravů, spojuje se s wyuzdaniem. Je nevyhnutelné, že červená rtěnka se stala symbolem sexu. Stačí připomenout slavný make-up a la Marilyn Monroe červené rty-to je jeho identifikační značkou.

Nicméně, tato barva rty se probouzí nejen silně сензорные sdružení, je to prostě atribut sebevědomý, krásné ženy. Móda móda, trendy trendy, a červená rtěnka-je to jen бессмертная klasika.

Pro koho?

Pro každou ženu. Pozoruhodným rysem klasické věci, je jejich univerzálnost. Ano, přesně s červenou rtěnkou. Je známo, že nejlépe vypadá na rtech, kompletní (jako každá jiná), ale i tyto překážky není třeba si odepřít. Červená rtěnka může přidat odvahy a sebevědomí, vyjadřují smyslnost každé ženy , a otočit je v hlavě-kdo muže...

Jaký odstín? Odstínů červené je mnoho, od těchto zerkających směrem k růžové, po silně infiltrována mosazí, ale nejuniverzálnější je červená barva, nejjednodušší a nejčistší. Takový je také nejvíce bezpečné, protože ji může používat každá žena bez ohledu na barvu vlasů nebo kůže. Zajímavé a elegantní, bude v ní vypadat blondýnka s andělskou pohledem, jak a záhadná brunetka.

Vhodný pro ženy v každém věku, ale nejvíce důstojně vypadá na rtech ženy, ne dívky. Mladé ženy, jako pravidlo, jsou ochotni si vybrat třpytivé lesk na rty, rtěnky, a je třeba взрослеть... k červené, tím více.

"Savoir vivre" červené rtěnky

Zdálo by se, je to tak jednoduché – budete mít rtěnku a красишь ji na rty. Nicméně, tam jsou některé pravidla, které nutně musíte použít, použijte tento odstín rtěnky, v opačném případě se místo na dramatický efekt, můžete mít otevřený kryt.

  • Červená rtěnka netoleruje konturówki. Sama o sobě, je intenzivní, takže další její oddělit, bude vaše tvář bude vypadat už jen vulgární a groteskně. Proto nikdy nepoužívejte konturówki výběrem červená barva!
  • Za druhé je nepřijatelné, je to žluté zuby. Při tomto odstín rtěnky prostě musí být bílé! Takže pamatujte na to, že denní, pečlivá ústní hygiena-to není jen otázka zdraví, ale i krásu. Pokud příroda není připisuje sebe úsměv sníh-bílé, vyberte si bělící pastu na zuby nebo profesionální postup bělení u zubaře.
  • Umírněnost-to je základ. Rozhodování o tom nosit červenou na rtech, take oční make-up na absolutní minimum. To je základní princip make – up- budete muset vybrat, co chcete zdůraznit. Samozřejmě, pokud jste умеешь tak, jako profesionální maskérka šikovně udělat světlé make-up, můžete hrát konwenansami. Ale vyžaduje to nejsou jen zkušenosti.

Drahé Dámy, pokud jste milovníci červené rtěnky?

Susan Hill

Nejnovější články: