Drsné úroky

Pracovní týden znamená pro nás, jako obvykle, neustálý stres a spěch. Tolik věcí, které udělat, je, že nemáme čas na vlastní zábavu. Není tedy divu, že většina z nás, když přijde kýžený víkend, chce jen zachránit. Nejen v naší kultuře, ale i v trendech, které k nám přicházejí ze Západu, radost identifikoval s alkoholem.

"Zakrapiana" lehkost

Alkohol uvolňuje, uvolňuje jazyk, podporuje poskytování emocí. Díky tomu se ve společnosti vždy zajímavé – může někdy hloupé, ale přesto je mnohem zajímavější, než jak by se každý neustále kontrolovala si své reflexy a slova. Stále častěji se lze setkat s názorem, že bez alkoholu není zábava. Nebo to už je příliš? Opravdu už nemůžeme smát otevřeně, není vztahující se k tomuto "bonusy"?

Systematické posiłkowanie alkohol vyvolává závislost nejen duševně, ale i fyzicky. S postupem času a množstvím "zakrapianych" aktivit narůstá počet procent, které můžeme pít bez pocitu charakteristické szumienia. Výsledkem toho je nedostatek kontroly nad wypijaną množstvím alkoholu, které přímo vede k závislosti a sterilizace našeho těla.

Účinky tvrdé procent na tělo

Gastrointestinální trakt
Je široce rozšířený mýtus, že alkohol může nahradit jídlo. Ve skutečnosti, ve skutečnosti dodává tělu určité množství kalorií (1г.= 7 kcal.), nicméně je to tak-zvané "prázdné" kalorie, protože nedávají žádné živiny. Alkohol za to, že dráždí sliznice, narušuje práci střev, a také ovlivňuje fungování takových orgánů, jako jsou játra nebo slinivka břišní, které jsou nezbytné pro normální proces trávení. Způsobuje deficit vitaminu B1, kyseliny listové a vitaminu A, takže celková bilance akce jako nejvíce negativní.

Ze strany močového systému
Nápoje pivo stává se někdy doporučuje lidem, kteří trpí močového ренальную kvůli jeho močopudné účinky. To však neznamená, že pacient může konzumovat tento nápoj bez omezení. Musíme si uvědomit, že ledviny absorbují vodu. Dělají to pod vlivem hormonu – vasopresin – секретируемого hypofýzou. Alkohol snižuje množství vasopresin, čímž se snižuje schopnost ledvin k absorpci vody, čímž může vést k dehydrataci.

Kardiovaskulární systém
Nedávné studie ukazují, že pití malého množství alkoholu má vliv na "chránících" srdce. Podtržené zde však skutečnost, že se jedná o množství zbytkové organismu.Velká dávka alkoholu působí negativně na srdeční sval, což vede k jeho degeneraci a poškození krevních cév, důsledkem pak může být srdeční infarkt.

Systém poruchy srdečního rytmu a vodivosti
Alkohol snižuje hladinu testosteronu u mužů, což může v konečném důsledku vést k impotenci. U žen to může způsobit narušení cyklu menstruačního cyklu.

Imunitní systém
Přes вымыванию z těla cenné živiny, alkohol snižuje naši odolnost vůči virové a bakteriální infekci.

Nervový systém
Nápoje pro "silného alkoholu" zpomalují aktivitu centrálního nervového systému, jaké informace putují déle, podél nervových vláken. Stáváme se více расслабленны a příliš si jisti, ve své schopnosti, zatímco ve stejnou dobu reakce klesá, a řeč se stává více zmatený.Alkohol také způsobuje zánik mozečku, a také přispívá výskyt krvácení domózgowych.

Rozložení sluchadlo
Alkohol mění hustota tkáně a tekutiny v uchu. Čím větší je počet выпитого alkoholu – čím více změny. V důsledku toho lze pozorovat u lidí, opilých typické třást a zataczanie.

Va Złotkowska

Pracovní týden znamená pro nás, jako obvykle, neustálý stres a spěch. Tolik věcí, které udělat, je, že nemáme čas na vlastní zábavu. Není tedy divu, že většina z nás, když přijde kýžený víkend, chce jen zachránit. Nejen v naší kultuře, ale i v trendech, které k nám přicházejí ze Západu, radost identifikoval s alkoholem.

Kůže
Vlastnosti разогревающие, které připisují cukr-volné pít "wysokoprocentowym", pocházejí z toho, že alkohol rozšiřuje cévy, což způsobuje, že se cítíme horko. Tento dojem je však klamný, neboť opravdu nápoje "wyskokowe" mohou pouze urychlit ztrátu tepla z organismu. Kromě toho, to bylo si všiml negativní vliv alkoholu na hojení ran a regeneraci tkání, i přes to, že on vlastně má dezinfekční vlastnosti.

To, jaké části našeho těla, aby se dívat, alkohol, místo toho, aby pomáhali, ničí nás zevnitř ohrožuje práci hlavních orgánů. Samozřejmě, že při "mírném" opilosti víkendu není zachytili negativní vliv na naše zdraví hned nebo i za pět nebo deset let. Nicméně rčení o tom, že v přírodě nic neumírá, můžeme proto očekávat, že výsledky našeho bezohledného života teď, cítíme za deset let. Možná některé z nás tato perspektiva je to jedno, protože – jak a s menopauzou – zdá se, že je to vzdálené a nějaké takové "ne o" nás samých. Pojďme si však nad velikostí osobní: pokud opravdu nejsme dostatečně zajímavé, aby mohly zajímat sebou si, bez přidání si čerstvý alkoholu?

Va Złotkowska

Nejnovější články: