Barevná móda

Barevné módní získává nejen voliéry. Nějaký čas jsme svědky poměrně originální trend, který stateční vypadají na hlavě. Jedná se o barevné vlasy, pak tam jsou skvrny, které bez pochyb o tom, přitahuje pozornost, zaujme, ale i potěší. Bereme pod lupu původní trend.

Barevné vlasy

Barvení vlasů je typický postup a kadeřnictví. Umožňuje skrýt šedé prameny a zcela změnit vzhled. Brzy budeme schopni aktualizovat barvu či úplně změnit přirozenou barvu vlasů. Farbujemy vlasy v různých barvách. Odstíny рыжего, hnědé nebo blondu nemají nikoho překvapit, ale kadeřníci nám nabízejí zcela jiné řešení, více než odvážné. Růžová, tyrkysová, šedá a dokonce fialová – to jsou jen některé z barev, které zaujalo trendy. Moderní móda-je to celá paleta barev, které můžeme mít ve své hlavě. A i když ne každá z žen zdecydowałaby na takový účes, miłośniczek barevného trendu nestačí, jak mladých, tak i starších.

Rose blonde

Všechno to začalo s blondu a růžové. Kombinace těchto barev, které tvoří takzvaný jahodový blondýnka, která vypadá opravdu zajímavě, mělo za následek další experimenty barvy. Rose-blonde vypadá originálně, za předpokladu, že v kombinaci s naší krásy. Blondýnky si mohou dovolit krásné pastelové růže na hlavě nebo мелирование v tomto оттенке. Trend není pro každého, ale na jaře bude vynikající doplněk k módní styling, a to nejen v pastelových barvách. Tento typ obarvení budeme provádět v profesionálních kadeřnických, kteří dobře vědí, že nové trendy.

Grey hair

Šedé vlasy, jsou obvykle spojeny s преклонным věkem. V průběhu času, je nevyhnutelné, ale, když to u nás tónování, skrýt šedé prameny. Kadeřníci se rozhodli objasnit přístup k šedé, zadáním trend prošedivělé vlasy, a to zejména mezi mladými lidmi. Grey hair určovaly módu, bez pochyb, což způsobuje překvapení, u některých způsobuje znechucení. Je třeba si uvědomit, že ne každá mladá nebo dospělá žena vypadá dobře v šedivých vlasech. Nicméně ve světě, být statečný, takže nikdo nikomu nemůže zakázat na takové experimenty s účesem.

Barevné sombre

Největší hit tohoto roku je barevné sombre. Barevné prameny na vlasy, respektive, закрашенные-to je velmi expresivní trend. Silný úder barva dodává charakter a mysli. Takové obarvení můžeme vyrobit prakticky jakýkoliv odstín vlasů, a to jak v kabině, jak v domácích podmínkách. V lékárnách najdeme speciální barvy, které umožňují krátkodobá make-up. Růžové, fialové a tyrkysové-to je jistě nejvíce módní barvy. Je možné je kombinovat, vytvářet na hlavě duhu, nebo použít samostatně. Krásně vypadají na dlouhých vlnách, s důrazem des festivals a mládež look. Barevné sombre-to je ideální volba na dovolenou nebo przebieraną party.

Kateřina Antos

Nejnovější články: